English  |  עברית  |  
 
תאריך ושעה
  

דף הבית >> פתרונות ושירותים מקצועיים >> הבית הפרטי שלך
הבית הפרטי שלך          
 

וויב מערכות בע"מ מאפשרת ללקוחותיה אורח חיים נוח,בטוח ונעים יותר על ידי שילוב מערכות חכמות לבית.החברה עוסקת באינטגרציה, שיווק וסיוע להתקנת המערכות השונות בבית.
מערכות הבית החכם מספקות שליטה ובקרה על מגוון רחב של מערכות בבית: תאורה, תריסים,   מיזוג  אויר, מערכות השקיה, מערכות גילוי פריצה (אזעקה), מצוקה, מצלמות במעגל סגור, מערכות מוסיקה ומולטי מדיה.
הגורמים להחלטה לרכישת מערכת בית חכם הם:
נוחות, נגישות ושליטה –  שליטה מוחלטת ונגישות ע"י אמצעים שונים טלפון, מחשב , אינטרנט...
גמישות - , ניהול הבית על פי זמן, ע"פ מצבים שונים (תרחישים), ניהול מרחוק, שינוי ביצוע מתג, שימוש בשלט אחד לכל הבית, שימוש במסכי מגע ובמחשב.
חיסכון באנרגיה " בית ירוק" – בקרת טמפרטורה מובנית, בקרת תאורה מובנית, תזמון צריכת חשמל, סגירת כל מערכות החשמל בכפתור אחד ביציאה מהבית.
בטחון –  חיבור גלאים מסוגים שונים למערכת גילוי פריצה והתראה, שילוב מערכת טלוויזיה במעגל סגור והצגת המצלמות במערכת.
עיצוב ואגו – עמעום תאורה ושליטה על מערכות האודיו וידאו ע"פ תרחישים מובנים!

                                                שילוב מערכות בית חכם


 

 
 שליטה בבית חכם
וויב מערכות בע"מ מאפשרת לכם שליטה מלאה בביתכם מכל נקודה בבית ובאמצעות מערכות שליטה רבות.
ניתן להגדיר כל מתג בבית, כמתג חכם השולט על תרחישים או מכשירים שונים. ניתן להשתמש בשלט אינפרה אדום פשוט לשליטה על המערכת או לחילופין, להשתמש במחשב כף יד עם תכנת גלישה נפוצה כגון האקספלורר כדי לנהל את הבית.
 
בנוסף, מערכת הבית החכם
  מאפשרת שליטה על מכשירים שונים בבית, ואף על דוד החשמל או המזגן, דרך הטלפון או הסלולרי, הטלוויזיה, המחשב ואף בדרכים נוספים.
 
מערכת הבית החכם מאפשרת שליטה על מערכת התאורה בבית, התריסים, אזעקה, מזגנים, דוד חשמל או מזגן, מערכות אודיו-וידאו ועל שלל מכשירים ומערכות שונות בבית. 
  
 
 מערכת ניהול תאורה וחשמל
תרחיש הינו סדרת פעולות אוטומטית המופעלת על ידי לחיצה על מתג, שלט, זמן או חיישן.

תרחישי תאורה נפוצים אצל לקוחותינו הינם:

תרחיש סרט המאפשר לכבות את האורות הקדמיים ולעמעם את התאורה האחורית.

תרחיש גינה המאפשר למערכת בצורה אוטומטית העלאת עוצמת תאורת הגינה בשעת ערב בצורה הדרגתית, כך שבעת חשיכה מוחלטת ידלקו אורות הגינה בעוצמה מלאה. בשעת חצות ייכבו האורות לגמרי, למעט תאורת כניסה ושביל.

תרחישי שבת מאפשרים ניהול של כל התאורה במהלך ערב שבת עם אפשרות לתרחישי משנה כאשר יש אורחים.

תרחיש רומנטי מאפשר לעמעם את התאורה.

תרחיש יום מכבה את האורות בשעות יום כאשר התריסים פתוחים.ועוד.

 
 מערכת ניהול תריסים
תרחישי זמן נקבעים בצורה אוטומטית - בשעות מסויימות של היום התריס ייפתח, ייסגר או יגיע לאמצע הגובה. למשל, ניתן להגדיר שבשעת ערב, גם אם נשכחו מספר תריסים פתוחים ואין בקרבתם תנועה, תסגור המערכת את התריסים.

תרחישי נוחות מאפשרים לנו בעת הפעלת האזעקה לקבל הודעה מהמערכת ולסגור את כל התריסים.

תרחישי זמן נוחות משולבים, מאפשרים לנו לקבוע שאם מערכת האזעקה תופעל במצב יום, ייסגרו תריסים רק בקומה תחתונה אולם אם המערכת תופעל במצב של מחוץ לבית ייסגרו כל התריסים.

 
 מערכת שליטה ואזעקה
להלן דוגמא להרתעת פולש לא רצוי באמצעות מערכת ה- Omni :

המערכת ניתנת לקישור לא רק לבקרי התאורה והתריסים, אלא גם למערכות ה- Audio / Video שלך , לרמקול המקושר למערכת ועוד. בנוסף, באמצעות התכנה הידידותית והחכמה, ניתן למנוע אזעקות שווא במערכת.

באמצעות כך , ניתן לתכנן למשל את האפשרויות הבאות:

תרחישי הרתעה בסיסיים – השעה היא 2 לפנות בוקר. המערכת מזהה כי מהכניסה האחורית גלאי חיצוני נפרץ ולאחר 30 שניות, גלאי חלון נפרץ. על פי הגדרות המערכת, השילוב בין שעת הפעילות ובין סמיכות הזמנים במערכת מעיד על כך שגוף זר מתקרב לבית.

במקרה זה, ניתן לפעול על פי מספר אפשרויות:

·           הפעלת הצופר לצורך הבהלת הפולש.

·           הפעלת תאורה חיצונית.

·           הפעלת רמקול חיצוני המשמיע נביחות כלב, צפירות וניידת משטרה.

·           הפעלת הטלוויזיה או מערכת המוזיקה בקומה התחתונה.

·           הפעלת תאורה פנימית לסירוגין.
 ניתן להפעיל חלק או כל האפשרויות בו זמנית או בצורה אקראית. 

 
 ניהול מזגנים
ניתן לבצע הפעלה של מזגן בעת כניסה לחדר מסוים בשעות היום, כאשר חיישן הטמפרטורה מעיד על כך שהחום בחדר הינו מעבר למה שהגדרנו כנעים ומתאים עבורנו. ניתן לבצע כיבוי של המזגן בחדר במידה ואין תנועה בחדר במשך זמן מסוים. ניתן להגדיר הפעלה אוטומטית של מזגנים בבית בעת שהחום באזור מסוים יורד או עולה מעבר לטמפרטורה שאנו מעוניינים בה. ניתן גם להגדיר שעות פעילות להפעלת המיזוג.
 
בנוסף, ניתן לחבר את מערכת המזגן למערכת הטלפונית, כך שלפני הגעה לבית, יהיה ניתן דרך הטלפון או הסלולרי להדליק את המזגן, כך שכאשר נגיע לבית הוא כבר יהיה ממוזג ונעים לשהייה.
 
כל המערכות שמסופקות ללקוחותינו משתלבות זו בזו ומאפשרות כיבוי אוטומטי בעת יציאה מהבית והפעלה לאחר מכן גם על ידי מתג רגיל.

נוחות בקצות האצבעות, או אפילו בלעדיהם.

 
 מערכות אודיו רב-אזוריות 
החברה המובילה את תחום הבית החכם לבתים קיימים ובתים חדשים, הודיעה על תחילת שיווק מערכות אודיו רב-אזוריות ( Multi Zone Systems ) של חברת HAI. המערכות מאפשרות לנהל מקורות מוסיקה רבים מאזור אחד לאזורים שונים בבית בצורה קלה ופשוטה. כך למשל, ניתן יהיה לשמוע במטבח חדשות, בעוד בסלון יושמע מהמערכת בו-זמנית תשדיר כדורגל ובחדרי השינה תושמע מוסיקת פופ וכו'.
המערכת זכתה במגוון פרסים בינ"ל על איכותה ונבחרה ע"י המגזין Electronic House magazine  בתור אחת ממערכות האודיו המבטיחות ביותר ל- 2006.  
 
 
 שילוב מסכי מגע
ברוב המקרים מותקן מסך המגע בכניסה לבית, ליד מיטת ההורים, בכניסה לקומה או בסלון. רוב הלקוחות משתמשים בו גם כאביזר ויזואלי נח לשליטה ולהצגה, במקום קבוצת מתגים גדולה. 
 
 
 ניהול מערכת מרחוק 
וויב מערכות בע"מ מאפשרת לך להיות תמיד בקשר עם הבית. באמצעות יחידת USB בשילוב תכנה ידידותית, ניתן לראות את הקורה בבית ולנהל את כלל המערכות. 
 
  
 הרמקולים המדהימים בעולם 
חברת וויב מערכות בע"מ החלה לייבא לאחרונה את מערכות השמע המדהימות של  Stealth Acousticsהאמריקאית אשר מהווים רמקולים שקועים-בלתי-נראים בתוך קירות הבית. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת של איכות שמע ניתן הפתרון המושלם לחופש הבלתי נראה.

המערכת זכתה בכל הפרסים האפשריים בארה"ב בזכות הטכנולוגיה, איכות השמע והמראה ( חוסר המראה ) האסתטי, המאפשר לשלב את היחידות בקירות הבית, ולצבוע אותם בצבע הקיר, כך שלא יראו בכלל!!

הרמקולים בעלי מסגרת הרכבה וכיסוי רב שכבתי מיוחד המאפשרים הטמעה של הרמקול בתוך הקיר וצביעתו בצבע אחיד עם הקיר למתן מראה שלמעשה אינו נראה.

מערכות הרמקולים זמינות במספר תצורות של גדלים ועוצמות. למשל- מודל ה A3 - רמקול משולש (3-way) המשלב איכות אקוסטית גבוהה בעוצמה של 150 watts RMS תדר תגובה של 40Hz - 20kHz, -4db ורגישות 85db 1 Watt 1 Meter.ולהשלמת החוויה תוכלו להטמיע גם סאב-וופר איכותי מבית Stealth Acoustics.

Stealth Acoustics  הינה החברה היחידה בתחום מערכות הקולנוע הביתי המציעה רמקולים בלתי נראים באופן מוחלט באיכות סאונד יוצאת מן הכלל.

 
 מערכות אודיו לבית
חברת וויב מערכות בע"מ  מאפשרת לך לחבר את מערכות הסאונד למערכת השליטה ובכך לקבל שליטה מלאה על הדרך בה המוזיקה תלווה אותך בביתך.
תרחישים לדוגמא המלווים את המערכת הינם:
בעת הכניסה לבית, תתעורר מערכת המוזיקה לתחייה עם שירים או מוזיקה על פי קטלוג המערכת. למשל, ניתן להגדיר כי בשעות מסוימות הכניסה לבית תלווה במוזיקה קלאסית ובשעות אחרות במוזיקת פופ.
בעת יציאה לחופש, תופעל מערכת האודיו בצורה אקראית כדי לצור מצב בו יורגש כי בעל הבית נמצא במקום.
בעת כניסה לאזור מסוים בשעת ערב, תפעיל המערכת את המוזיקה.
 
המערכת מגיעה עם תכנת הפעלה ידידותית וניתן לקבל עליה הדרכה במשרדינו י או באמצעות מתקין מורשה.


 

לייבסיטי - בניית אתרים